info@ertugrul.com.tr

İnşaat Uygulamaları
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
İnşaat Uygulamaları
İnşaat Uygulamaları

Şirket olarak yönettiğimiz projeler ağırlıklı olarak okul ve ofis işleri olsa da kendimizi ve ekibimizi; daire tadilatları, villa inşaatları, holding binaları, üretim tesisleri, turizm tesisleri, TV stüdyoları, eğlence merkezleri gibi farklı konularda işler yaparak geliştirdik.

İnşaat sektöründe tüm dünyada yaşanan yenilik ve gelişmeleri takip ederek, ekiplerimizi modern bir anlayışta çalıştırıyoruz. Her yaptığımız işte, müşteri tarafını da düşünerek, isteğe göre en doğru ürün, en doğru malzeme ve en doğru fiyat anlayışı ile çalışmaya gayret ediyoruz. Müşterilerimizin kullanacağı yaşam alanlarında yaşam kalitesini arttıracak çözümler yaratarak ‘kalite ve insan’ odaklı çalışıyoruz.

Sorumluluğu tarafımıza verilen projeleri, tüm ihtiyaç ve talepleri karşılar halde teslim etmek, önümüze çıkan sorunları yapıcı ve kalıcı şekilde çözmek, projeyi müşteri beklentisinin ötesine taşımak, bugünü değil yarını da düşünmek ilkelerimizin başında geliyor.

Farklı projeler, farklı çözümler gerektirir. Her projede üstüne koyarak hedeflerimize ulaşma çabasındayız. Başarının bir günde değil, uzun süre boyunca istikrarlı ve ilkeli şekilde geleceğini bilerek sabırla doğru işler yapmaya devam ediyoruz.

Tasarımdan dekorasyona, kaba inşaattan ince inşaata, peyzajdan altyapı işlerine, restorasyondan revizyona, inşaat ile ilgili aklınıza gelebilecek her detayı düşünerek hayata geçirmeyi başarabiliyor, hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.